Про нас

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЛІЗИНГ ТАЙМ” надає послуги з фінансового лізингу – проводить фінансування проектів в сфері легкового та вантажного транспорту, автобусів, торгівельного обладнання, дорожньої техніки, промислового обладнання тощо.

Сьогодні лізингові програми стають все більш популярними в країнах усього світу.

Лізинг – це фінансова послуга для фізичних та юридичних осіб, яка дозволяє придбати конкретний об’єкт (устаткування, нерухомість, техніку і т.д.) без відлучення коштів з обороту, з правом подальшого викупу. Саме тому набагато вигідніше купити в лізинг, ніж, наприклад, взяти кредит.

Напрямки діяльності

Фахівцями «ЛІЗИНГ ТАЙМ» розроблені фінансові продукти, що дозволяють задовольнити потребу в придбанні основних фондів, як великих підприємств, так і приватних підприємців – фінансовий лізинг будь-якого виду транспорту, спецтехніки та обладнання різних галузей, лізинг дорожньої техніки, фінансовий лізинг медичного обладнання тощо.

Передбачається комплексне фінансування проектів, складання гнучких графіків погашення платежів з урахуванням специфіки бізнесу клієнта, застосування схем зворотнього і міжнародного лізингу.

Відомості про учасників (засновників, акціонерів):  ШТУЛЬБЕРГ ГРЕГОРІ ІСААКОВІЧ Адреса засновника: ВІА МАІСТРА.6, КВ.5.4., 7500, СЕНТ-МОРІЦ, ШВЕЙЦАРІЯ – 100% частка у статутному капіталі;

КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) – учасник є кінцевим бенефіціарним власником.

Товариство не має відокремлених підрозділів.

Порушення провадження у справі про банкрутство, застосування процедури санації фінансової установи – відсутні.

Рішення про ліквідацію фінансової установи – не приймалось.

Наглядова рада товариства – відсутня.

ДОВІДКА ПРО ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ
ВИПИСКА З ЄДР
ВНУТРІШНІ ПРАВИЛА НАДАННЯ ПОСЛУГ З ФІНАНСОВОГО ЛІЗИНГУ
ПРИМІРНИЙ ДОГОВІР ФІНАНСОВОГО ЛІЗИНГУ
ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ 2018 РІК З АУДИТОРСЬКИМ ВИСНОВКОМ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ 2252 Про видачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЛІЗИНГ ТАЙМ” ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів)